Wnętrza w stylu glamour: Luksus i elegancja w domu

kwi 13, 2020 przez

Wnętrza w stylu glamour: Luksus i elegancja w domu

W Y S O K I S T Y L

  • Wnętrza w stylu glamour: Luksus i elegancja w domu

Luksusowe, eleganckie i ekstrawaganckie – takie są wnętrza w stylu glamour. To styl, który zaczynał się w Hollywood w latach 30. i 40. ubiegłego wieku, by po latach powrócić do łask. Wnętrza w stylu glamour to wybór dla osób ceniących elegancję, a zarazem szaleństwo i modę.

S U B T I L N E K O L O R Y
Pierwszą regułą wnętrz glamour, to subtelne kolory. Wnętrze powinno być utrzymane w pastelowych odcieniach, a całe wnętrze powinno być stonowane. Własny wybór to ratyfikacja, ale ciemne kolory powinno się używać z umiarem.

L U K S U S O W E M E B L E
Drugą zasadą wnętrz w stylu glamour, są luksusowe meble. Tacy producenci jak moi przedstawią serię mebli reklamującą ten styl, ale wystarczy poszukać w internecie. Znajdziesz tam zachwycające meble, a także wielorako dekoracje, lampy i poszewki na poduszki.

P R Z E S T R Z E Ń W N Ę T R Z A
Przestrzeń w wnętrzu również ma istotne znaczenie w stylu glamour. Minimalizm się nie liczy. Wnętrze stylu glamour powinno być pełne dekoracji złoconych dodatków, dywanów, lusterek, welurowych koców i pięknych zasłon.

O P D O R O W A N A D E K O R A C J A
Piątą i ostatnią regułą stylu glamour, to opdorowana dekoracja. Trzeba pokusić się o coś luksusowego. Złote ramki na obrazach, suto ozdobione lustra, aksamitne poduszki na sofy ławki i krzesła, to tylko mały wycinek dekoracji.

Podsumowując, wnętrza w stylu glamour to propozycja dla osób ceniących eleganckie, luksusowe i ekstrawaganckie wnętrza. Subtelne kolory, luksusowe meble, przestrzeń w wnętrzu oraz opdorowana dekoracja to podstawowe zasady tego stylu. Dlatego łatwo jest wskazać, że styl glamour to prawdziwie wysoki styl, to luksus i elegancja w domu.

Podobne

Tagi