Certus bloczki betonowe oferuje. Alternatywa dla cegły – Bloczki betonowe wymiary 30.

cze 22, 2018 przez

Certus bloczki betonowe oferuje. Alternatywa dla cegły – Bloczki betonowe wymiary 30.

Bloczki betonowe to nowy produkt na rynku który zyskuje coraz większe zainteresowanie. Powstają one z takich samach głównych składników jak beton to jest z cementu piasku żwiru i wody.

Bloczki betonowe wymiary 30

Kształtem i wielkością bloczki betonowe przypominają tradycyjne cegły ale z uwagi że są wykonane z betonu a nie z gliny są wielokrotnie bardziej wytrzymałe a ich waga wynosi zależnie od wymiarów 20-29 kg. Bloczki betonowe wymiary 30x24x12cm choć są dostępne to są mniej popularne od 38 cm x 25 cm x 12 lub 14 cm. Bloczki betonowe są alternatywą dla cegieł i pustaków. Co może być zaskakujące mogą być one również alternatywą dla tradycyjnych wylewek z lanego betonu.

Certus bloczki betonowe oferuje

Cena wylewki wykonanej z bloczków betonowych jest relatywnie niższa od tej z lanego betonu, dodatkowo unikamy w ten sposób czasochłonnego szalowania. A więc wykorzystując bloczki betonowe nie tylko oszczędzamy pieniądze ale i cenny czas. Budowa ścian fundamentowych wykorzystująca bloczki betonowe jest niemal dwa razy szybsza od tej wykorzystaniem cegły. Na rynku istnieje kilka firm produkujących takie bloczki, przykładowo firma Certus bloczki betonowe oferuje nam wysoką jakość produktów.