Tytuł a pozycja

kwi 10, 2017 przez

Tytuł a pozycja

Tytuł. Jest dla Ciebie ważny czy nie? Zwracasz na niego uwagę? Nie omijasz tekstu, który ma intrygujący nagłówek? Czytasz prawda? Tak właśnie robimy. Ulegamy temu, co nas zainspiruje, zaintryguje, zwróci naszą uwagę. Dlatego tak istotny jest właśnie wyróżniający się tytuł.
W internecie niełatwo jest się przebić przez miliony stron. Dlatego korzysta się z pozycjonowania, znaczników, które wyciągają nasze strony i teksty tak wysoko, że w końcu pierwsze co nam wyskoczy w wyszukiwarce, to właśnie to. Do tytułów wykorzystuje się znacznik meta title. Nie jest to meta tag technicznie patrząc, ale przypisuje się go do znaczników meta.

 

Tytuł gra ogromną rolę w procesie pozycjonowania. Dlatego ważne jest, aby był unikalny, wyróżniający się. W wyszukiwarce zajmuje zaledwie około 60-70 znaków. Jeśli jest on dłuższy, to zazwyczaj dalsza część jest zastępowana wielokropkiem. Wszystko przez to, że jest on dostosowywany do szerokości.
Nie ma sensu powielać tych samych tytułów, iść na skróty. Jeśli chcemy osiągnąć najlepszy efekt, musimy postawić na wysoką jakość i styl. Nikt nie może przejść obok tego obojętnie.

Podobne

Tagi