Zaproś do swojej łazienki kolory – stalowe umywalki w różnych odcieniach

maj 4, 2021 przez

Zaproś do swojej łazienki kolory – stalowe umywalki w różnych odcieniach

Czy łazienka musi być utrzymana w tradycyjnej bieli lub bezpiecznym błękicie? Oczywiście, że nie! Jeżeli nie znosisz sztampowych rozwiązań i pragniesz otaczać się kolorami, warto wyrazić to również podczas aranżacji swojego mieszkania. Łazienka, w której goszczą żywe i nietuzinkowe odcienie, wprowadzi Ci w doskonały humor tuż po przebudzeniu oraz pozwoli zrelaksować się przed snem. Najprostszym sposobem, aby przełamać monotonię, jest postawienie na stalową umywalkę w niecodziennym odcieniu.

Stalowe umywalki w Twojej łazience

Stalowe zlewozmywaki to standardowe rozwiązanie w niemal każdej kuchni. Są one chętnie wybierane ze względu na higieniczność, estetyczny wygląd oraz wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Skoro mają tyle zalety, dlaczego nie wyposażyć w nie również łazienki? Ich dodatkowym atutem jest możliwość barwienia na ciekawe odcienie – takie jak różowe złoto, błyszcząca i głęboka czerń lub świecące złoto. Umywalki takie nie przypominają tradycyjnych zlewów stalowych – przyjmują atrakcyjne formy, na przykład kwadratu o wysokich ściankach. Najlepiej prezentują się modele nablatowe – najlepiej, jeżeli dobierzemy do nich baterię wolnostojącą z długą wylewką, którą również zamontujemy na blacie. Może ona być utrzymana w tym samym odcieniu lub wręcz przeciwnie, kontrastowym. Doskonałym wyborem jest połączenie złotej umywalki z czarną baterią – koło takiej aranżacji z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie.

Nieprzemijającym hitem już od kilku lat jest różowe złoto w łazience. Umywalki utrzymane w takim odcieniu prezentują się awangardowo i luksusowo. Z ich pomocą zamienimy zwykłe pomieszczenie w elegancki salon SPA. Jeżeli lubisz styl glamour, to śmiało możesz decydować się na takie rozwiązanie. Przykładem klasyki w nowoczesnym wydaniu jest stalowa umywalka utrzymana w czerni – to ponadczasowy odcień, który podkreśli każdą aranżację. Warto zdecydować się na nią, jeżeli gustujemy w surowych stylach industrialnych.

Podobne

Tagi