Najlepsze rolety plisowane do nowoczesnego wystroju okien

sie 26, 2021 przez

Najlepsze rolety plisowane do nowoczesnego wystroju okien

Rolety plisowane cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością wśród miłośników nowoczesnego wystroju wnętrz. Dzięki swojemu minimalistycznemu designowi oraz funkcjonalności, idealnie wpasowują się w każde pomieszczenie. W tym artykule przedstawimy, jakie rolety plisowane są najlepsze do nowoczesnego wystroju okien.

 1. Rolety plisowane zaciemniające:
  Idealnym wyborem na sypialnię lub pokój telewizyjny są rolety plisowane zaciemniające. Dzięki takiej opcji będziemy mogli za pomocą jednego ruchu zamknąć okno całkowicie przed światłem i hałasem z zewnątrz. Okienka z budynków są też wciąż bardzo narażone na hałas z zewnątrz, a wysokiej jakości rolety plisowane doskonale to rozwiązują.

 2. Rolety plisowane z bezbarwnymi prowadnicami:
  Nie chcemy, żeby nasze rolety plisowane przytłaczały pomieszczenie i wymagały uwagi? Wybierzmy modele z przewodami w kolorze białym albo jasnym szarym lub całkiem bezbarwnymi. Wtedy możemy być pewni, że nasze okno dalej będzie w centrum uwagi, a roleta będzie służyła jako element dekoracyjny.

 3. Rolety plisowane z wzorami:
  Jeśli chcemy wyróżnić pomieszczenie i dodać mu nieco charakteru, warto zdecydować się na rolety plisowane z designerowymi motywami lub w gęsty, malarski wzór. Taka propozycja doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których zależy nam na ekspresyjnym stylu.

 4. Rolety plisowane z tkaninami światłowymi:
  Jeśli szukamy rolet plisowanych, które pozwolą nam zachować w pomieszczeniu naturalne światło, niezbędne do pracy przy biurku albo w kuchni, zdecydujmy się na rolety plisowane z tkaninami światłowymi. Ciała przyjmuje też takie światło dobrej jakości, co pozwala utrzymać dobre zdrowie psychiczne.

 5. Rolety plisowane z funkcją ozdobną:
  Jeśli nasze rolety plisowane pełnią funkcję jedynie dekoracyjną, warto pokusić się o srebrne, złote lub perłowe wykończenie. Dzięki temu pomieszczenie nabierze eleganckiego charakteru, a miłośnikom blasku przypadnie jeszcze bardziej do gustu.

Warto zwrócić uwagę, że najlepsze rolety plisowane do nowoczesnego wystroju okien to te, które idealnie wpasowują się w styl naszych pomieszczeń. Dlatego przed decyzja warto dokładnie przemyśleć wybór, porównać modele i dostępne opcje i dopiero wtedy wybrać najlepszą opcję dla siebie. Dobór kolorytu zależy też od naszych własnych upodobań, dlatego warto poszukać rolet plisowanych dopasowanych do całej aranżacji pokoju.

Podobne

Tagi