System Statlink

lip 20, 2017 przez

System Statlink

Coraz więcej osób prowadzi swoje strony internetowe i naturalną rzeczą jest, że chcą, aby wchodziło na nie jak najwięcej osób. Jeśli mimo zaangażowania w prowadzenie strony i dbania o merytoryczną treść ruch na niej jest niewielki, prawdopodobnie przyczyną tego stanu rzeczy jest niska pozycja strony w rezultatach wyszukiwania. Działaniami mającymi na celu podniesienie pozycji strony i spowodowanie jej widoczności w wynikach wyszukiwarek jest pozycjonowanie.

 

Jednym z narzędzi do pozycjonowania stron internetowych są platformy służące do wymiany linków. Cenioną i sprawdzoną tego typu platformą jest Statlink. Jest to stały system wymiany linków, dzięki któremu po udostępnieniu na swojej stronie powierzchni do publikacji odnośników do innych stron WWW w ramach wymiany dostaniemy możliwość, aby odnośniki do naszej strony były emitowane u innych właścicieli stron uczestniczących w wymianie linków.
Statlink jest cenionym systemem na bieżąco weryfikującym strony przystępujące do wymiany, dzięki czemu mamy pewność, że linki kierujące na naszą stronę będą umieszczane na rzetelnych, merytorycznych stronach internetowych.