Komoda do małej sypialni

lis 22, 2019 przez

Komoda do małej sypialni

Mała sypialnia to zawsze duże wyzwanie pod względem aranżacyjnym. Przestrzeń powinna sprzyjać wypoczynkowi, a ten możliwy jest tylko w estetycznym, przypadającym nam do gustu otoczeniu. Wiele osób, które meblują swoją małą sypialnię, popełnia częsty błąd, zagracając ją nadmierną ilością mebli. Na co więc należy postawić w małej sypialni? Po pierwsze łóżko, a po drugie komoda, która pozwoli nam zapanować nad chaosem.

Komoda do małej sypialni powinna być przede wszystkim meblem, który skutecznie ogranicza codzienny bałagan. Komoda nie powinna również zagracać naszej przestrzeni. W ostatnich czasach szczególnym zainteresowaniem cieszą się białe komody w stylu skandynawskim. Niesłabnącym zainteresowaniem od lat cieszą się również komody wykonane z drewna. Dodatkowo, jeśli naprawdę mamy niewiele miejsca możemy pozwolić sobie na mebel, który również spełni rolę stolika nocnego tuż przy łóżku.

Biała komoda w stylu skandynawskim

Biała komoda w stylu skandynawskim to hit ostatnich lat. Styl skandynawski idealnie dopasowuje się do niewielkich przestrzeni, a w jego wyglądzie i kształcie zapisana jest funkcjonalność. Komoda w tym stylu będzie prostym meblem o regularnych kształtach i rozmiarze dopasowanym do naszych potrzeb oraz potrzeb przestrzeni. Meble w stylu skandynawskim posiadają również wiele naturalności oraz niepowtarzalnego charakteru.

Komoda z drewna

Komoda z drewna to również propozycja, która idealnie sprawdzi się w małej sypialni. Co więcej, mebel wykonany na przykład z drewna sosnowego prawdopodobnie nigdy się nie znudzi i nie straci na wartości. Warto więc postawić na delikatny, ponadczasowy mebel, który pomieści nasze ubrania oraz bieliznę w sypialni.

Komoda, która stanie się również wygodnym stolikiem nocnym

Jeśli naprawdę posiadamy niewiele miejsca, warto zdecydować się na nieco niższą komodę, która stanie się również funkcjonalnym stolikiem nocnym. To sposób na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca, ale również i pieniędzy. Zamiast dwóch mebli, kupujemy po prostu jeden uniwersalny.

Podobne

Tagi