Zaskocz innych – wybierz do kuchni wykładzinę PCV!

gru 12, 2020 przez

Zaskocz innych – wybierz do kuchni wykładzinę PCV!

Z reguły wybierając jakieś rozwiązanie z wielu dostępnych na rynku staramy się dobierać je ostrożnie, pod wpływem spokoju ducha. Mamy dla Ciebie jednak rozwiązanie, które jest co prawda znane, ale jednak w ostatnich latach wraca do łask, a w związku z coraz lepszymi możliwościami technologicznymi, jak i trwałości może być rozwiązaniem na lata, a konkretnie wykładzina PCV, która umiejętnie położona będzie w świetny sposób imitować płytki czy panele!

W czym jest urok wykładziny PCV?

Jeszcze kilka, bądź kilkanaście lat temu popularne linoleum kojarzyło się nam z tandetą, było swego rodzaju synonimem bezguścia, bo rzeczywiście wzory nie były skomplikowane, co prawda czasem starały się imitować panele, natomiast urok mijał bardzo szybko, a i trwałość materiałów pozostawiała wiele do życzenia. Nierzadko stawało się przekleństwem, ponieważ a to się urwał kawałek, a to wystawało z niego coś, co sprawiało, że łatwo można się było potknąć, ale jak już wspomnieliśmy we wstępie, rozwój tego rodzaju wykładziny wpłynął na jej momentami piorunujący efekt!

Przede wszystkim PCV charakteryzuje ogromny wybór wzorów – możesz wybrać taki rodzaj, który na pierwszy rzut oka będzie wyglądać jak panele, a przy odpowiedniej konserwacji może nam posłużyć wiele lat, bo niestety często nasze linoleum niszczyło się z braku odpowiednich środków do konserwacji takiej powierzchni.

Dzisiejsze PCV posiadają wiele atestów jak: trudnopalności, a przede wszystkim co docenią gospodynie właściwości antypoślizgowe. Płytki czy panele może pięknie wyglądają natomiast są często przekleństwem, gdy chodzimy z gorącymi potrawami i bardzo boimy się o to, czy nie wylądujemy wraz z jedzeniem na podłodze. Ten rodzaj podłogi jest idealny do ogrzewania podłogowego, które jest coraz częściej stosowane w polskich domach i nie masz co się martwić o zniszczenie go, jak i masz pewność, że jest bardziej bezpiecznym rozwiązaniem.

Przede wszystkim taki rodzaj wykładziny to oszczędność pieniędzy w postaci samego materiału, jak i całego zaplecza, bo nie jest to materiał, który wymaga specjalistycznej pomocy. Zachęcamy do korzystania, bo to naprawdę dobra forma wykładziny, która powoli wraca do łask swoją estetycznością, jak i praktycznością. Mamy nadzieję, że już nie będziesz zastanawiać się nad tym, co położyć na podłogę w kuchni i wybierzesz wykładzinę PCV.

 

Podobne

Tagi