Zintegrowany System Zarządzania

Jednostka Certyfikująca Systemy Zarządzania UDT-CERT w dniach 11-12.06.2015 r. przeprowadziła audit certyfikujący dotyczący: wdrażania i stosowania systemu zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2009, wdrażania i stosowania wymagań jakości w spawalnictwie zgodnie z normą PN-EN ISO 3834-2:2007, spełnienia wymagań przez Zakładową Kontrolę Produkcji zgodnie z normą PN-EN 1090-1+A1:2012 IDT EN 1090-1:2009+A1:2011. W wyniku pozytywnego

→ Czytaj dalej… / Weiter…

Łącznik dla ZS w Staszowie ukończony

Realizacja budowy łącznika dla Zespołu Szkół w Staszowie została ukończona. Zapraszamy do działu Realizacje – Łącznik Zespół Szkół w Staszowie.

Zawarcie umowy – Pastylkowanie siarki

W dniu 03.03. 2014 r. pomiędzy Grupą Azoty Kopalniami i Zakładami Chemicznymi Siarki „SIARKOPOL” S.A. z siedzibą  w Grzybowie a Przedsiębiorstwem Produkcyjno – Usługowym „METRAX” sp. z o. o. w Dobrowie została zawarta umowa. Przedmiotem umowy jest wykonanie zadania pn. „Instalacja do pastylkowania siarki na terenie zabudowy przemysłowej Kopalni Siarki „Osiek”. Zakres robót będzie obejmował:

→ Czytaj dalej… / Weiter…

Metrax z „Gazelą Biznesu 2013″

19 lutego 2014 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród „Gazele Biznesu 2013″ dla firm z województwa świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. P.P.U. Metrax sp. z o.o. zostało jednym z laureatów rankingu. Fotorelacja z gali Gazele Biznesu 2013 w Krakowie  

Budowa w Biechowie

Budowa hali produkcyjno – magazynowej dla Eko – Biomasa sp. z o. o. w Biechowie. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem oraz obejrzenia zdjęć z przeprowadzonych prac w dziale Realizacje.

CNC-Plasmaschneiden

Wir erweitern unser Angebot um CNC-Plasmaschneiden, ausgeführt auf dem professionellen Tisch Fa.  Metal – Technika.  Mehr detaillierte Informationen bekommen Sie in der Dienstleistungssektion, Lesezeichen CNC Plasma.

Cięcie plazmowe CNC

Poszerzamy ofertę o cięcie plazmowe cnc wykonywane na profesjonalnym stole firmy Metal – Technika. Po więcej informacji szczegółowych zapraszamy do działu usług, zakładka Plazma CNC.

CNC-Fräsen

Wir erweitern unser Angebot um CNC-Fräsen auf dem professionellen Industrieplotter der renommierten Firma KIMLA. Für weitere und detaillierte Informationen können Sie die Sektion Dienstleistungen, Lesezeichen CNC-Fräsen besuchen.

Frezowanie CNC

Poszerzamy ofertę o frezowanie cnc wykonywane na profesjonalnym ploterze przemysłowym renomowanej firmy KIMLA. Po więcej informacji szczegółowych zapraszamy do działu usług, zakładka Frezowanie CNC.